X

"Opowieści radiowe i telewizyjne" NAJLEPSZĄ KSIĄŻKĄ PSYCHOLOGICZNĄ w kategorii STYL ŻYCIA

Książka Alicji Resich-Modlińskiej "Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra" wyróżniona została  przez portal Granice.pl tytułem "Najlepszej Książki Psychologicznej" w kategorii STYL ŻYCIA. 

Książka jest do nabycia m.in. w sieci Empik, idż do sklepu Empik.com.

Tytuł Książki Miesiąca dla "Opowieści radiowe i telewizyjne"

Książka Alicji Resich-Modlińskiej "Opowieści radiowe i telewizyjne. Alicja po drugiej stronie lustra" wyróżniona tytułem Książki Miesiąca przez Magazyn Literacki "Książki"

Dowiedz się więcej

O opowieściach radiowych i telewizyjnych - recenzje

 

Taki tytuł może zapowiadać pikantne donosy na temat "znanych i lubianych", tu i ówdzie podlane sosem złośliwości i podejrzanego humoru. Tymczasem u Alicji R.M. donosów brak, humor jest lekki i finezyjny, obserwacje niezwykle trafne, a opowieści barwne i pełne autodystansu (chyba jest takie słowo, a jeśli nie, to i tak tu pasuje). Bardzo przyjemne czytanie, zapewniam Panów i Panie.

Wojciech Mann  

Czytaj więcej: O opowieściach radiowych i telewizyjnych - recenzje

Mity i hity

Mit.

Telewizja dodaje pięć kilogramów.
Nie zawsze. Prawda jest taka - im więcej ważysz, tym więcej dodaje, niestety.  

Czytaj więcej: Mity i hity

Ciemniejsza strona człowieka z ekranu

Dowiedziałam się z gazet, że mam trenerkę fitness, choć nie mam. "Trenerka wszystkich Polek", tak czytam, więc moja też? Zawłaszczył mnie ten tytuł. Człowiek ekranu, czy tego chce, czy nie chce, jest zawłaszczony przez telewidzów. 

Czytaj więcej: Ciemniejsza strona człowieka z ekranu

Co u mnie

Kariera

Alicja Resich-Modlińska jest jedną z najwszechstronniejszych osobowości medialnych w Polsce.

Od zawsze zwiazana z Telewizją Publiczną ,przez lata wspołpracowała również z Radiową Trójką, z wielkim sukcesem wprowadziła na rynek prasowy „Galę”, jako pierwszy wizerunkowy magazyn w Polsce. Jako autorka tekstów satyrycznych pisała do legendarnych dziś "Szpilek" oraz do literackiego miesięcznika "Bluszcz". Jako felietonistka zamieszczała felietony w "Urodzie", "Zwierciadle", "Elle" i "Twoim Stylu". Jej ostatnim dziełem jest stworzenie nowej formuły dla porannego pasma Dwójki "Pytanie Na Sniadanie", w którym od dwóch lat prowadzi swoje autorskie cykle "Rozmowy z Alicją" i "Czubaszek na Sniadanie” w duecie z Maria Czubaszek.

Czytaj więcej

Oferta

Szkolenie indywidualne lub grupowe


Przygotowanie do wystąpień publicznych, przygotowanie do występów w telewizji i radiu, indywidualne wystąpienia przed kamerą.
Czytaj więcej

Wykład motywacyjny


Wykład, w którym na przykładzie przeprowadzonych przeze mnie wywiadów ze znanymi tego świata zobrazuje praktyczne zastosowanie używanych technik, przeanalizuję swoje błędy i sukcesy. Prześledzę wraz ze słuchaczami na licznych przykładach, w tym wielu humorystycznych, jak rodziła się we mnie moja dziennikarska świadomość i umiejętności.
Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się ze mną

Pozostaw wiadomość używając znajdującego się obok formularza internetowego lub bezpośrednio za pomocą poniższego adresu e-mail.

Alicja Resich-Modlińska
kontakt@alicjaresichmodlinska.pl